O nás

Naše komerční spisovna se zabývá uložením, správou a skartací dokumentů pro fyzické osoby OSVČ, akciové společnosti, společnosti s ručením omezeným, obchodní korporace, spolky, neziskové organizace a také pro společnosti, které vstoupily do likvidace nebo do insolvenčního řízení.

Vinohradská spisovna byla založena na základě poptávky klientů účetní a daňové kanceláře po odborném zpracování, utřídění, archivování a skartaci dokumentů. Majitelé společnosti navázali na úspěšnou tradici této kanceláře založené v roce 1994. Rozšířili svou nabídku o služby komerční spisovny ve spolupráci s advokáty, insolvenčními správci, lékaři a dalšími obchodními partnery.

Toto partnerství, kterého si velice vážíme dalo pevné základy Vinohradské spisovně a nejen díky tomu Vám můžeme nabídnout služby na profesionální úrovni, diskrétnost, individuální přístup, pečlivost.

Budeme rádi když i Vy se stanete našimi spokojenými zákazníky.

Uskladníte‐li v naší komerční spisovně vaše dokumenty, zbavíte se starostí ohledně ochrany dokumentů a uvolníte si kancelářské prostory k jiným podnikatelským aktivitám nebo pro Vaše zaměstnance.

V případě likvidace či konkursu firmy zajistíme pro správce konkursních podstat odborné zajištění, skladování a vyhledávání dokumentů.

Nemusíte ztrácet čas s vyhledáváním starších dokumentů, zjišťováním, kdy je možné dokumenty fyzicky zlikvidovat a jaké zákonné podmínky při tom nesmíte porušit.